System Easy trzy wyścigi konne – może to sprawi, że zwycięzcą?

Marzec 23, 2017 Aktualności

Jeśli jesteś zmęczony wszystkie puste obietnice z tzw zwycięskie systemów, które nie wykonują, jak o coś innego? Jak o wygranej system, który może wygrać i zdobyć tyle pieniędzy na małe zakłady? Dave Sanderson wyjaśnia, jak jego niesamowite nowe metody można zrobić to bez wyścigów formularza lub ostatnich występów potrzebne i z prawie 80% zwycięzców z koni i psów.

Sanderson Pan stwierdził, że rozpoczął się z 20 dolarów bill i 17.000 dolarów w ciągu 30 dni na jednym torze. Twierdzi on, że jego nowa metoda jest najbardziej niesamowite dorobkiewicz kiedykolwiek. Bez korzystania z ostatnich występów i tego słuchać – on nawet nie używać programu Tor.

Wywołuje jego metodę Easy-trzy i uważa, że najbardziej niesamowitą tajemnicę o wygranej w wyścigi konne, ponieważ został zbudowany pierwszy utwór! To jest według Pana Sanderson, że każdy fan wyścigów wygląda prawo i nigdy nie uświadamia sobie niesamowitą moc to niezwykle prosta.

Czynnik ten niesamowitej wygranej jest nie w ostatnich występów. To nie ma nic wspólnego z selektorów publicznych lub publicznej handicappers. W rzeczywistości istnieje potrzeba dla programu Tor, ale według Pana Sanderson, możesz wybrać więcej zwycięzców każdego dnia i wygrać więcej pieniędzy dzień i noc się niż kiedykolwiek wcześniej.

Według Pana Sanderson, był 63 lat, kiedy przeszedł na emeryturę i postanowił przekazać dni że jedno że on zawsze kochał–wyścigi konne. Z jego Wada wzroku stał się niemożliwy do odczytania ostatnich występów. Mimo, że nie naprawdę wierzył secret do wygranej konsekwentnie był w ostatnich występów, chciał móc wygrać i wiedział, że czegoś brakuje z całego racing jigsaw puzzle–coś, że nie widziałem jeszcze przez większość fanów!

Przez czysty przypadek potknął się nad czymś, gdyby patrzył na niego w ciągu ostatnich lat 33, które on miał już na torze–ale jeszcze nigdy nie zdał–w najśmielszych snach–posiada niesamowita moc tego współczynnika!

Jak chcesz chodzić do dowolnego race track OTB parlor, lub wyścig książki i bez nawet patrząc na ostatnie występy, publiczne handicappers lub nawet program–i koniec miesiąca jak 17.000 dolarów bogatsze? Jeszcze lepiej–wszystko począwszy od samotny 20 dolarów bill?

To, że dokładnie on powiedział, że! Za pomocą jego system Easy-trzy dla koni i wyścigi psów, które sam stwierdził, że wziął jeden rachunek 20 dolarów i prowadził ją do niesamowitej 17.000 dolarów w mniej niż 30 dni!

Możesz nie mogą w to uwierzyć, ale Pan Sanderson można udowodnić, że Easy-trzy jest najbardziej niesamowite mechaniczny system do wyboru zwycięzców, jaki kiedykolwiek wymyślono!

W miesiącu cud w Hollywood Park w Kalifornii używane zwycięskie progresji – począwszy od tylko 20 dolarów bill i osiągnięte zyski niesamowite 17.000 dolarów. Wyniki te miały miejsce od 6 maja do 28 maja.

Trzy łatwe jest całkowicie mechaniczne w każdym calu–każdy, który korzysta z niego dostanie dokładnie takie same możliwości wyboru. Mogą być odtwarzane na torze lub żadnej książki salon lub wyścigu OTB. Istnieje potrzeba do udziału ścieżki do ostatniej chwili informacji. Można nawet używać go z Early Bird obstawiania i dokonaj wyboru na cały dzień przed czasem. Następnie wrócić później i zbierać jak nigdy wcześniej – to jest to niesamowite.

Plus to nie wymaga ostatnich występów mają być używane i nie używać wybór wszelkich publicznych handicappers. W rzeczywistości nawet nie trzeba korzystać z programu Tor!

Metoda może służyć we wszystkich formach pari-mutuel racing. Obejmuje to thoroughbred wyścigów, Raciczki, Pacers, konie quarter i wszystkie wyścigi psów – nawet Appaloosa wyścigów na torach fair. Mimo, że gra w każdym wyścigu jest, jest tylko jeden wybór na wyścig. Procent wygranej może być niezwykłe 75-80%. I jest to jeden z najbardziej prostych systemów, zawsze będzie używany.

Jeśli masz nawet najmniejszego interesu w psie lub konne, zawdzięczam to do siebie, do zapoznania się z nową metodę Dave Sanderson